MSN messenger någon?

Hejsan alla glada! Jag tänkte höra om det fanns någon som har msn messenger här? Jag har en lista full med människor, men oftast e dom inte online när jag e det eller så vill dom inte höra mitt eviga tjattrande om bebisar! Så.. Finns det kanske nån där ute som vill "tjattra" me mig lite? *ler* Min adress är tilltingeling@hotmail.com *ler blygt* Kram på er!,kul..d e bara å adda om ni vill la till mejj på arre Ambrosia ambrosia_a@hotmail.com Andrietta Gulliplutt@hotmail.com Anne Y'one smultronbladet@hotmail.com Annsofie Annsofie574@hotmail.com ASK ask1972@hotmail.com Banangnutten gnutten79@hotmail.com Binis sabinaf@hotmail.com bobolina Petrafinch@hotmail.com Carro cape_79@hotmail.com ceha Celinehansson@hotmail.com Cia75 Camisak@hotmail.com Critan critan@hotmail.com Damon anna_olofsson78@spray.se Dinturiel Kuguar@telia.com escada Escada_80@hotmail.com Girlfriend in a coma smillastorm@hotmail.com Hipsterlillamy dahlberg23@hotmail.com Jossebell Jossebell@hotmail.com Knubben lg111@hotmail.co

m Live4him elin.ahman@home.se Malinl milstedt@hotmail.com MansonDust mansondust84@yahoo.se mufflan michellehaglund@hotmail.com Nanne nanne_sthlm@hotmail.com Nelly1 rrebecka@hotmail.com Pepparrot annikapepparrot@hotmail.com pilla21 p_hasselberg@hotmail.com Pixie annelie_leiwerth@hotmail.com Pompens mamma pompen_3@hotmail.com Roisin Dubh roisin_dubh_71@hotmail.com SanktHelena sankthelena@hotmail.com Sannah gabrielsmamma@passagen.se Shira anexia80@hotmail.com Smurfan73 smurfan1973@hotmail.com snobben lotta_la@hotmail.com SnutteNuttan Tilltingeling@hotmail.com Sussi75 sussi.m@spray.se Tezz72 Camilla_norberg@msn.com Therreh therreh@hotmail.com Toffsan jessica_finnpers@hotmail.com troxii Miss_Troxii@hotmail.com viljan80 aaxe10@hotmail.com Wilja martina_lundin@hotmail.com Xtra Jaana_76@hotmail.com Zmoothie zmoothie82@hotmail.com mariah_kecman@hotmail.com Arre me_lovez_you@hotmail.com,Lägger till mig själv och beahu. Ambrosia ambrosia_a@hotmail.com Andrietta Gulliplutt@hotmail.com Anne Y'one s

multronbladet@hotmail.com Annsofie Annsofie574@hotmail.com ASK ask1972@hotmail.com Banangnutten gnutten79@hotmail.com Beahu bea@hultman.com Binis sabinaf@hotmail.com bobolina Petrafinch@hotmail.com Carro cape_79@hotmail.com ceha Celinehansson@hotmail.com charmtroll urgatbengtsson@hotmail.com Cia75 Camisak@hotmail.com Critan critan@hotmail.com Damon anna_olofsson78@spray.se Dinturiel Kuguar@telia.com escada Escada_80@hotmail.com Girlfriend in a coma smillastorm@hotmail.com Hipsterlillamy dahlberg23@hotmail.com Jossebell Jossebell@hotmail.com Knubben lg111@hotmail.com Live4him elin.ahman@home.se Malinl milstedt@hotmail.com MansonDust mansondust84@yahoo.se mufflan michellehaglund@hotmail.com Nanne nanne_sthlm@hotmail.com Nelly1 rrebecka@hotmail.com Pepparrot annikapepparrot@hotmail.com pilla21 p_hasselberg@hotmail.com Pixie annelie_leiwerth@hotmail.com Pompens mamma pompen_3@hotmail.com Roisin Dubh roisin_dubh_71@hotmail.com SanktHelena sankthelena@hotmail.com Sannah gabrielsmamma@passage...


Läs hela artikeln här


Information

Här hittar du all information du behöver.

Skriv in ditt sökord i
rutan och klicka på sök så
sköter vi resten.

Mycket nöje!
Share |
Roliga klipp